Hofer-stopimo skupaj za prihodnost našega planeta

VSAKO LETO SEM NAM Iz trgovine HOFER javi mali prijatelj Ferdo, ki zelo rad raziskuje svet. Planet Zemlja mu veliko pomeni, zato se vedno trudi za FER odnos do narave. Velike in male iz našega vrtca povabi, da za zaposlene pri HOFER-ju pripravimo poseben decembrski koledar iz recikliranih materialov.

December je tisti čas v letu, ko si najpogosteje izkazujemo naklonjenost, zato se z veseljem odzovemo in skupaj z otroki pripravimo koledar, ki prav vsak dan v decembru pričara nasmehe na lica zaposlenih in jih hkrati spomni, kako pomembno je biti prijazen do naše Zemlje.

Lepo je stopiti skupaj in ustvariti koledar z mislijo na prihodnost našega planeta.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja